Arhiv: Šport
14. Januar 2016
Formula 1
Dall’Ara po več kot 15 letih zapušča Sauber
Četrtek, 14. januar 2016 , 06:27
Sauberjev šef inženirjev Giampaolo Dall’Ara po več kot petnajstih letih zapušča moštvo, potem ko se jim je pridružil leta 2000 kot testni inženir. Sedeminštiridesetletnik je v času delovanja opravljal različne naloge, leta 2013 pa je napredoval na trenutno delovno mesto.
Formula 1
Haasov dirkalnik bo prve kilometre naredil v februarju
Četrtek, 14. januar 2016 , 06:21
Haas F1 Team kot najnovejše moštvo Formule 1 načrtuje, da bodo prve kilometre na stezi naredili na uvodnem testiranju v februarju, potem ko so uspešno opravili FIA crash test. Udeležili se bodo torej testiranja med 22. in 25. februarjem ter 1. in četrtim marcem.
Formula 1
Ferrari, McLaren in Red Bull potrjeni za testiranje dežnih pnevmatik
Četrtek, 14. januar 2016 , 06:15
Ferrari, McLaren in Red Bull so bili potrjeni, da bodo sodelovali na prihajajočem Pirellijevem testiranju, kjer bodo preizkušali pnevmatike za dež. Potekal bo med 25. in 26. januarjem na dirkališču Paul Ricard v Franciji.