Avto.info

Arhiv: Obvestila

20. September 2024

»International Truck of the Year 2025«

Mercedes-Benz eActros 600 je mednarodno tovorno vozilo leta 2025

Petek, 20. september 2024 , 05:29

Novi električni paradni model družbe Mercedes-Benz Trucks je osvojil točke s svojo napredno aerodinamiko, pogonskimi zmogljivostmi in zanesljivim dosegom 500 kilometrov[1] brez vmesnega polnjenja.

Študija podjetja Boston Consulting Group

Raziskava razkriva pojav novega profila kupca BEV

Petek, 20. september 2024 , 05:21

Skoraj 40 % evropskih kupcev visokega cenovnega razreda namerava v naslednjih 12 mesecih kupiti svoje prvo električno vozilo – v kolikor bo izkušnja s proizvodom ustrezna.

Dan mobilnosti invalidov v Mariboru

Dan s predstavitvijo rešitev za ovirane

Petek, 20. september 2024 , 05:11

V Mariboru se je v okviru evropskega tedna mobilnosti v teh dneh odvijal tradicionalni Dan mobilnosti invalidov. Trg Leona Štuklja so napolnili številni obiskovalci, da so si ogledali predstavitve različnih invalidskih društev in zavodov, ki ozaveščajo javnost o potrebah oseb z različnimi oviranostmi.

Streha parkirne hiše Cityparka v Ljubljani

Dobrodelno srečanje eksotičnih avtomobilov

Petek, 20. september 2024 , 05:04

Na ogled bo več kot 300 eksotičnih in redkih vozil, med njimi prestižne znamke, kot sta Porsche in Lotus.

Ford Mustang GTD

Najhitrejši in najzmogljivejši serijski Mustang v zgodovini

Petek, 20. september 2024 , 04:55

5,2-litrski motor V8 s tlačnim polnilnikom prinaša izboljšave prejšnjih Mustangovih motorjev, saj ima prvič v zgodovini Mustanga sistem s suhim koritom za olje, ki lahko zagotavlja mazanje motorja pri dolgotrajni in še tako zahtevni vožnji skozi ovinke.

Arhiv

Iskalnik rabljenih vozil

Išči

E-novice s področja avtomobilizma - prijava / odjava