Avto.info

Arhiv: Obvestila

30. Avgust 2017

3D-zvok v novem Audiju A8

Neprekosljivo doživetje čiste glasbe

Sreda, 30. avgust 2017 , 06:28

- 3D-zvok prvič na voljo tudi v zadnjem delu luksuzne limuzine četrte generacije
- 23 zvočnikov, od tega štirje za prostorsko dimenzijo višine
- Tesno sodelovanje z izdelovalcem Bang & Olufsen in inštitutom Fraunhofer

KIA Motors

Novi pokrovitelj Evropske lige v nogometu

Sreda, 30. avgust 2017 , 06:20

Kia Motors je nedavno postala novi uradni partner nogometne Evropske lige (UEFA Europa League), ki jo organizira evropska krovna nogometna zveza UEFA. Triletna pogodba začne veljati od naslednje sezone (2018/19) in se zaključi s finalno tekmo UEFA Europa League leta 2021.

Škoda VISION E

Konceptna študija bo v Evropi premierno predstavljena na avtosalonu IAA

Sreda, 30. avgust 2017 , 06:14

Na avtosalonu IAA (12.– 24. september) bo Škoda predstavila svoj prvi koncept z izključno električnim pogonom, ki omogoča tudi avtomatizirano vožnjo 3. stopnje – VISION E. Po svetovni premieri v Šanghaju je dizajn še bolj izpopolnjen. Študija pomeni korak naprej v digitalno prihodnost in zavzema pionirsko vlogo na področju povezljivosti.

Zero Tour 2017

Pridi in izkusi e-mobilnost in zeleni turizem skozi lastno izkušnjo

Sreda, 30. avgust 2017 , 06:08

Dogodek Zero Tour 2017, ki bo potekal v petek in soboto, 1. in 2. septembra v Stični, je avtomobilska, turistična in rekreativna prireditev, ki združuje lastnike električnih vozil in vse, ki želijo v prihodnje vstopiti v svet električne mobilnosti. Lastniki bodo delili svoje vsakodnevne izkušnje, prednosti in izzive, ki jim jih prinaša slovenska realnost, obiskovalci pa bodo lahko električna vozila tudi preizkusili.

Arhiv

Iskalnik rabljenih vozil

Išči

E-novice s področja avtomobilizma - prijava / odjava