Arhiv: Obvestila
09. Marec 2018
Jeep®
Nastop na mednarodnem avtomobilskem salonu Ženeva 2018
Petek, 9. marec 2018 , 07:28
Znamka Jeep je s tremi odmevnimi predstavitvami vnovič poskrbela za odločen nastop na avtomobilskem salonu v Ženevi. V soju žarometov se območju EMEA (Evropa, Bližnji vzhod in Afrika) predstavljata nova modela Wrangler in Cherokee, model Grand Cherokee Trackhawk pa je prvič na ogled na avtomobilskem salonu v Evropi.
FIAT
Nastop na mednarodnem avtomobilskem salonu Ženeva 2018
Petek, 9. marec 2018 , 07:19
Znamka Fiat se na mednarodnem avtomobilskem salonu Ženeva 2018 predstavlja z najobširnejšo in najbolj dovršeno modelno paleto kot kdajkoli prej. Predstavlja družini S-Design in Mirror, ki ponujata rešitve za najvišje zahteve na področju sloga, značaja in povezljivosti.
Alfa Romeo
Nastop na mednarodnem avtomobilskem salonu Ženeva 2018
Petek, 9. marec 2018 , 06:45
Vozila znamke Alfa Romeo že 108 let navdušujejo voznike avtomobilov s svojim prepoznavnim italijanskim slogom, ki poskrbi, da zmogljivost, tehnologija in užitek v vožnji oživijo takoj, ko obrnejo kontaktni ključ.
